nasze górskie forum

...bo życie jest za krótkie żeby siedzieć w domu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-15 14:45:43

Paweł Q

Administrator

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 10
Ulubione miejsce: Dolomity
WWW

Rowerkiem po Izerach ( nocą:) )

Witam. Jako, że chyba już znany jestem trochę z niecodziennych pomysłów (zresztą chyba jak my wszyscy) nowa propozycja również musi być trochę niekonwencjonalna.

Co byście powiedzieli na rowerek w Górach Izerskich??
Termin: noc z 20.11.2008 na 21.11.2008 (czwartek na piątek). Wyjazd ok. 21.00 z Legnicy samochodami.
Ok 22.30 jesteśmy w Jakuszycach i wsiadamy na rowery. Latamy parę godzinek i wracamy. Co Wy na to??
Oczywiście wyjazd rekreacyjny. Zdaję sobie sprawę że niektórzy z nas potafią solidnie pedałować, ale to może innym razem, teraz jezdzimy lajtowo.

Co myslicie????

Offline

 

#2 2008-11-16 14:32:53

mruczas

Nowy użytkownik

2370953
Call me!
Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 3

Re: Rowerkiem po Izerach ( nocą:) )

Witam wszystkich serdecznie !!!

Ehh... Pawcio ty to jednak masz ten łeb nie od parady:D. nie wiem gdzie gnieżdżą ci się te pomysły:))
Rower+góry pasują jak  dłoń do cycka:D -połączenie doskonałe-

Pozdr

Offline

 

#3 2008-11-16 20:22:21

hudini

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 1

Re: Rowerkiem po Izerach ( nocą:) )

Witam!!!
   Dzięki Pablo za cynk o forum i wyjeździe, ale niestety termin dla mnie kicha ,(a wiesz, że jeżeli chodzi o rower to ja zawsze) pracuje i wolny będe dopiero ok. 12-tej w sobotę - takie życie. Chyba, że coś się zmieni to napisz na forum. POZDRAWIAM.

Offline

 

#4 2008-11-16 22:00:23

Paweł Q

Administrator

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 10
Ulubione miejsce: Dolomity
WWW

Re: Rowerkiem po Izerach ( nocą:) )

No ze zmianą terminu kicha szczerze mówiąc, bo ten jest już ostro wyżyłowany i wpasowany ciasno, ale...
...ale oczywiście przed nami jeszcze dużo wyjazdów, więc gdybyś miał jakieś propozycje to pisz na forum i zaglądaj czy nie pojawiły się jakieś z naszej strony. Szkoda ze tym razem nie uda nam sie zgrać, ale jeszcze nie raz na pewno gdzieś polecimy. Pozdrowionka

Offline

 

#5 2008-11-25 23:20:23

Paweł Q

Administrator

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 10
Ulubione miejsce: Dolomity
WWW

Re: Rowerkiem po Izerach ( nocą:) )

Niestety wyjazd został odwołany (a właściwie przełożony na bliżej nie określony termin) ze względu na warunki atmosferyczne uniemożliwiające raczej jazdę na rowerze:/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dungeones-treasures.pun.pl www.im-agh.pun.pl www.metin2forums.pun.pl www.grubson.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl